Informace o nás/ about us

 

Chováme japonské plemeno Akita inu.Vlastníme dvě feny a jednoho psa.Naši psi jsou nám skvělými společníky při každodenních radostech i starostech společného života.Jsou to naši miláčci ,kteří nám obohacují život.Jsme rádi ,že jsme se rozhodli pro toto plemeno a myslím,že japonci mají pravdu,že akita je právem považována za symbol štěstí a zdraví.Je to opravdová osobnost psího světa.

Žijeme v okresním městě Litoměřice,kde je spousta příležitostí podnikat mnoho zajímavých výletů do okolí.Všude kolem nás jsou lesy,louky a zříceniny různých hradů,kam lze vzít s sebou naše psí miláčky.

 

We have the Japanese breed Akita inu.Own two females and one male.Our dogs are great companions to our everyday joys and troubles of common Life.Are to our pets, who have enriched life.We glad we decided to breed and I think that the Japanese are right that the Akita is rightly regarded as a symbol of happiness and health.It is true personable dog world.

We live in the metropolis Litomerice, where there are plenty of opportunities to take many interesting trips to around.Everywhere around us are forests, meadows and ruins of various castles, where you can take with you our dog pets.